© 2023 by Pharmacy. Proudly created with Wix.com

RRETH NESH

Janifarma me nje eksperience 12 vjecare ne tregun farmaceutik ofron te gjitha llojet e sherbimeve farmaceutike por edhe me shume. Ne nuk jemi farmacia klasike poshte shtepise suaj. Farmacistet tane kane eskeriencen dhe deshiren me profesionale qe qellimi yne te mos jete thjesht shitja e medikamenteve, por ruajtja e shendetit tuaj se pari. Ne asnjehere nuk do te tregtojme preparate te cilat ju demtojne ose 100 % te sigurta per shendetin tuaj edhe pse mund te kemi perfitime nga kjo gje. Por ne kemi qenduar ne treg me nje qellim me afat gjate se fitimi. Qellimi yne eshte te krijojme nje trashegimi te shendoshe dhe afatgjate besimi, midis nesh dhe pacientit

Ajo qe na dallon nga te tjeret eshte perkushtimi per pacientin te cilin ne e konsiderojme te tille dhe jo klient. Na besoni ne shendetin tuaj dhe te femijeve apo te dashurve tuaj dhe nuk do zhgenjeheni.

Ne te njejten menyre qe nuk jane zhgenjyer rreth 1500 familjet qe e kane bere tashme. 

Duke pare faktin qe ne jemi ne treg prej kaq shume kohe, lidhjet tona te shumta me distributore te vendit dhe te huaj ben qe ne magazinen tone te mos mungoje thuajse asgje, qe nga medikamentet por edhe preparate bimore, paramjekesore dhe kozmetike. Kemi bashkpunime te ngushta me farmaci dhe depo farmaceutike te Gjermanise, Frances, Italise, Greqise dhe Hollandes. Kjo na ben nje nga farmacite me te mirfurnizuara por edhe me cilesore ne treg. Dhe se fundmi por jo me pak e rendesishme eshte bashkepunimi me gjigandin e multivitaminave ne USA, Puritans Pride. Tek ne do gjeni gamen me te gjere te multivitaminave Amerikane te numrit 1 te shijteve ne ShBA te multivitaminave.

Fatjon Jani

I diplomuar ne 2005 ne Fakultetin e Mjekesise ne Tirane ai eshte drejtuesi teknik i farmacise si dhe farmacisti me i vjeter i Janifarma. Ne vitin 2009-2010 ka kryer Masterin e nivelit te dyte ne Itali dhe me pas i eshte perkushtuar teresisht profesionit si farmacist.

Revalida Markeci

Farmacistja me e re e Janifarma Evi, ka mbaruar shkollen e larte ne Itali. Ajo i ka bere vend vetes me dedikim dhe seriozitet te cmueshem gjate kesaj kohe. Si nje vajze qe ka mbaruar universitetin ne Milano, Evi sjell me vete eksperiencen me te mire perendimore dhe nje fije delikatese femerore nje farmacie qe deri me tani ka patur dy djem. Ajo mund t'ju keshilloje ju ,e te rejat me te fundit jo vetem mjekesore por edhe kozmetike.

Edison Shima

Farmacisti i dyte me me eksperience tek Janifarma Soni ka mbaruar shkelqyeshem Fakultetin e Mjekesise ne vitin 2014. Qe nga ky moment ai i eshte dedikuar teresisht punes ne kete farmaci me rezultate sh te mira dhe shume i dashur nga pacientet e tij. Me devotshtmerine dhe profesionalizmin e tij Soni eshte bere pjese shume e rendesishme e Janifarma.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now